HELPLINE

PO-PÁ 8-18

604-408-907
Zde můžete rezervovat konzultaci nebo kurz
a zasílat dotazy.  Ozvu se Vám co nejdříve.

Bachovy květové esence dnes používají milióny lidí po celém světě.

Vyzkoušejte je i Vy!

     Ztratila jsem zaměstnání, kde jsem byla mnoho let. Přestala jsem si věřit. Byla jsem zoufalá. Paní Sithová mě podpořila a pomohla mi. Brala jsem Bachovy esence. Zafungovalo to. Získávala jsem postupně odvahu, sebevědomí  a zbavila se strachu. Mám opět práci a zlepšily se mi i vztahy doma. Jsem moc ráda, že jsem do toho šla.

"

      Mé dítě mělo problémy s opožděným vývojem a s řečí. Pořád nás posílali za různými odborníky, ale žádný výsledek. Až Bachovy květové esence nám postupně pomohly. Dcera se začala velmi zlepšovat v dovednostech i v komunikaci. Byla to dlouhá cesta, ale stálo to za to. Bachovky užívá dál a ve škole dnes patří k nejlepším žákům. 

"

        Svojí práci už jsem léta nesnášel, ale nevěděl jsem co jiného dělat. Musel jsem živit rodinu. Bachovky mi poskytly nadhled a ukázaly cestu. Dnes mám novou, úžasnou práci. Moc děkuji.

"

           Je mi 20 let a mé sebevědomí bylo nedávno ještě na nule. Připadala jsem si ošklivá, tlustá a se vztahy jsem na tom byla špatně.

Brala jsem poctivě Bachovky a pracovala na sobě. Uvědomila jsem si hodně věcí. Dnes již mohu říct, že to nejhorší mám za sebou a mám se ráda.  Netrápím se a žiju hezký a pohodový život. 

"

Šťastné konce....

"

"

"

"

                                 Děkuji moc,

díky prvním Bachovkám jsem získala nadhled a klid v duši pro řešení dalších životních situací, které přicházejí.

"

"

  • Facebook Sociální Icon
  • Twitter Clean

© 2020 by Michaela Sithová  | Institut Bachových esencí  |  místo působení: celá ČR, zahraničí : online, telefonicky, emailem, osobně - Veliny 188, Holice   Tel. +420 604 408 907   |  ebachovky@gmail.com 

  • Facebook
  • Instagram
KONTAKT
Ohodnoťte násNemám to rádNic mocDobřeSkvěleÚžasnéOhodnoťte nás
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Osobní / užívací lahvičky