ESENCE NA NEJISTOTU
CERATO - ROHOVEC, olověnec Willmottův
Osobní nejistota, pochybovačnost o svých názorech a činech, nedůvěra ve svůj vlastní úsudek, hledání rady u jiných, potřeba se ujišťovat u druhých, že jsem se rozhodl(a) správně. Od lidí v esenci Cerato uslyšíme typicky takové otázky jako: "A co bys udělal(a) ty na mém místě?". Tito lidé se snadno nechají ovlivnit druhými, místo toho, aby naslouchali svému vnitřnímu hlasu.
GENTIAN - HOŘEC PODZIMNÍ
Pesimismus a skleslost, nedostatek odvahy (většinou) na základě předchozího zklamání. Lidé v esenci Gentian jsou tvrdošíjní pochybovači, jsou nedůvěřiví, už dopředu vědí, že "to stejně nevyjde". Jakýkoli nezdar nebo překážka je okamžitě odradí od dalšího konání, bere jim to odvahu zkusit to znovu, raději se vzdávají bez boje.
GORSE - HLODAŠ EVROPSKÝ
HORNBEAM - HABR OBECNÝ
Nespokojenost a znuděnost stereotypním stylem života. Mentální únava, nedostatek elánu a nadšení pro běžné denní činnosti. Esence Hornbeam je přirovnávána k "pondělnímu ránu", tj. víkend je za námi a čeká nás celý pracovní týden se spoustou povinností. Typické pro Hornbeam je odkládání povinností, nechuť se pustit do díla.
SCLERANTHUS - CHMEREK ROČNÍ
Nevyrovnanost, neschopnost se rozhodnout mezi dvěma nebo více variantami. Proměnlivost názorů, prudké výkyvy nálad, celkově jdou tito lidé z extrému do extrému (hned pláč - hned euforie, hned plno energie - náhle apatie, velká chuť k jídlu - nechutenství atp.).
WILD OAT
Pro takového člověka, který si není jistý, jaký je jeho pravý smysl života, jeho poslání. Má mnohostranné zájmy, ale není schopný se pro něco konkrétního rozhodnout. Zkouší neustále něco nového (včetně nových povolání), ale vším je brzy znuděný, dostavuje se frustrace a celková nespokojenost, pocit promarnění života. Wild Oat nám pomáhá učinit rozhodnutí na důležitých životních křižovatkách - např. volba školy, zaměstnání a jiné.
více
1/10

© 2020 by Michaela Sithová  | Institut Bachových esencí  |  místo působení: celá ČR, zahraničí : online, telefonicky, emailem, osobně - Veliny 188, Holice   Tel. +420 604 408 907   |  ebachovky@gmail.com 

  • Facebook
  • Instagram
KONTAKT
Ohodnoťte násNemám to rádNic mocDobřeSkvěleÚžasnéOhodnoťte nás
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now