Krizová esence

39. Rescue Remedy (Krizová esence)

Někdy se jako poslední, nad rámec výše uvedených základních 38 Bach květů, uvádí ještě tzv. Krizová esence - Rescue Remedy, neboli taky "kapky První pomoci". Jedná se o směs pěti originálních esencí, kterou koncipoval přímo Dr. Bach, a která má za úkol zklidnit naši mysl ve všech stresových situacích. Těmi může být návštěva zubaře, lékaře, pracovní pohovor, zkouška, veřejné vystoupení, strach z cesty letadlem, dopravní kolaps, autonehoda a mnoho dalších. Přečtěte si více informací o Krizové esenci a jejím použití.

Za jménem tohoto génia se skrývá velký příběh nezdolného přesvědčení, vytrvalosti a nezištné touhy pomáhat lidem.  Dr. Bach byl velmi úspěšný lékař, bakteriolog a homeopat, který se mimo jiné proslavil objevem sedmi nosod, které se dodnes používají v homeopatii.

Během své práce v nemocnici byl opakovaně svědkem, že léčba fyzických symptomů nestačila. Byl přesvědčen, že v přírodě musí existovat způsob, kterým je možné dosáhnout opravdového uzdravení. 

Pracoval neustále, o jeho pracovně v centru Londýna se říkalo, že je světlem jež nikdy nezhasíná a jeho úsilí nebylo marné. Již v průběhu bádání, byly účinky esencí velmi přesvědčivé a tak na vrcholu své lékařské kariéry, se vzdal všeho a odstěhoval se na venkov, aby se zde naplno věnoval esencím a dokončil jejich výzkum.

Rok před smrtí, se jeho sen naplnil. Podařilo se mu dokončit jedinečný systém, který se skládá z 38 květových esencí. Edwarda Bacha můžeme  právem označit za objevitele květových esencí v celosvětovém měřítku.

V oblasti přírodních terapií dodnes neexistují jiné modality, které by tak komplexně a zároveň jednoduše pečovaly o naší duševní rovnováhu s takovým vlivem na zdraví našeho těla jako celku. 

 

Krizová esence Rescue Remedy dr. Bach využívá síly bylinných výtažků. Kapky díky jedinečné kombinaci bylinek zbavují stresu a navozují pocit klidu. Při pravidelném užívání přirozenou cestou harmonizují tělo i mysl. Krizovou esenci využijete zejména při vypjatých situacích.

Krizová esence Rescue Remedy se skládá z extraktů pěti vybraných bylinek, jako je devaterník penízkový, netýkavka žláznatá, slíva a mnohé další. Ty rychle a účinně uklidňují emoce, zmírňují stres a uvolňují napětí. Navíc kvalitní složení je bez přidaného cukru i alkoholu. Praktická forma kapek se snadno aplikuje, jednoduše dávkuje a můžete ji použít ihned. Je tedy ideální produktem nejen do vaší domácí lékárničky, ale také do kapsy či kabelky

Esenci Rescue Remedy využijete zejména ve chvílích nadměrného nervového vypětí. Má příznivý vliv při záchvatech paniky či při fóbiích. Je často využívána například v letadle při strachu z létání nebo pokud se obáváte uzavřených prostor. Pomáhá také ve chvílích zvýšené nervozity, například před důležitým pracovním úkolem či pokud vás trápí tréma.

Kapky lze používat také dlouhodobě pro podporu duševní harmonie a vyrovnanosti.

Květové esence Dr. Bach jsou bezpečnou a přirozenou metodu léčby, neboť jemně napravují ztracenou rovnováhu mezi myslí a tělem. Představují dokonalou alternativu klasické léčbě jakýchkoliv fyzických i psychických potíží. Jednotlivé kapky jsou vyráběny z kvalitních bylin a brandy a dávají dohromady komplexní léčivý systém.

Dávkování: Užívejte 4 kapky 4x denně. Smíchejte s vodou či nakapejte přímo na jazyk. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Jak užívat Bachovy esence?

Esence užívejte tak často, jak je třeba. Nejméně však 4 kapky 4x denně nakapejte přímo do úst, nebo do skleničky s vodou ideálně ihned po probuzení, potom v průběhu dne a těsně před spaním. Kapky můžete dát i do láhve s oblíbeným nápojem a popíjet během celého dne.

  • Děti esence užívají bez problémů, podvědomě cítí, že jim pomáhají

  • Lze je podávat v tekutinách i v jídle

  • Esencemi se nelze předávkovat,  nevzniká závislost, nemají vedlejší účinky a ani nevyvolávají alergie

  • Jsou vhodné pro těhotné ženy, děti i zvířata

  • Jsou oproti jiným přírodním prostředkům finančně nenáročné a jednoduché na užívání

Krizová esence
"Rescue Remedy"

KRIZOVÁ ESENCE neboli esence první pomoci je nejznámější a pravděpodobně celosvětově nejpoužívanější produkt Bachovy terapie,

hotová směs pěti Bachových esencí, stanovená přímo Dr. Edwardem Bachem.

Slouží jako pomoc v krizových situacích,

v akutních stresových a emocionálně vypjatých okamžicích, kdy je potřeba okamžitý zásah. Konkrétně to mohou úraz, autonehoda, přepadení (oběť nebo i svědek), nečekaná zdrcující zpráva, strach a nepříjemné pocity z nadcházející situace jako návštěva zubaře, lékaře, cesta letadlem, zkoušení a písemky ve škole, důležitý pohovor, veřejné vystoupení, nepříjemná hádka a mnoho jiných naléhavých okamžiků.

"Krizová esence" přináší okamžité zklidnění a harmonizaci naší mysli i celého těla. Díky tomu jsme schopni překonat nepříjemnou situaci v klidu a jednat opět s rozvahou a konstruktivně. Krizová esence je k dostání v podobě kapek, spreje k ústnímu podání nebo cucavých kuliček a pastilek a určitě by neměla chybět v žádné domácí lékárničce.

Přečtěte si více o "krizové esenci" a vyberte si produkt v té formě, která Vám bude vyhovovat.

Bachovy květové esence jsou vhodné pro lidi všech věkových kategorií, s oblibou je užívají i malé děti, u kterých jsou pozitivní výsledky terapie velice rychle viditelné.

Máte pocit, že kterákoli z výše uvedených situací se Vás týká a při nejlepší vůli si s ní nedokážete poradit? Nebo Vás trápí jakýkoli jiný problém? Neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám poradím s výběrem vhodných esencí pro Vaši konkrétní situaci.

Přináší rychlou úlevu v náročných a krizových situacích. Užívejte 4 kapky v pěti až desetiminutových intervalech až do zlepšení obtíží. Kapeme pod jazyk, do sklenice s vodou nebo přímo na kůži.

1/10

"Naše zdraví se odvíjí od harmonie naší duše."

Edward Bach (1932), Free Thyself. 

Rezervujte si svou konzultaci online
Zkušenosti s Bachovými esencemi

     Ztratila jsem zaměstnání, kde jsem byla mnoho let. Přestala jsem si věřit. Byla jsem zoufalá. Paní Sithová mě podpořila a pomohla mi. Brala jsem Bachovy esence. Zafungovalo to. Získávala jsem postupně odvahu, sebevědomí  a zbavila se strachu. Mám opět práci a zlepšily se mi i vztahy doma. Jsem moc ráda, že jsem do toho šla.

"

      Mé dítě mělo problémy s opožděným vývojem a s řečí. Pořád nás posílali za různými odborníky, ale žádný výsledek. Až Bachovy květové esence nám postupně pomohly. Dcera se začala velmi zlepšovat v dovednostech i v komunikaci. Byla to dlouhá cesta, ale stálo to za to. Bachovky užívá dál a ve škole dnes patří k nejlepším žákům. 

"

        Svojí práci už jsem léta nesnášel, ale nevěděl jsem co jiného dělat. Musel jsem živit rodinu. Bachovky mi poskytly nadhled a ukázaly cestu. Dnes mám novou, úžasnou práci. Moc děkuji.

"

           Je mi 20 let a mé sebevědomí bylo nedávno ještě na nule. Připadala jsem si ošklivá, tlustá a se vztahy jsem na tom byla špatně.

Brala jsem poctivě Bachovky a pracovala na sobě. Uvědomila jsem si hodně věcí. Dnes již mohu říct, že to nejhorší mám za sebou a mám se ráda.  Netrápím se a žiju hezký a pohodový život. 

"

"

"

"

"

  • facebook
  • Twitter Clean

© 2020 by Michaela Sithová  | Institut Bachových esencí  |  místo působení: celá ČR: online, telefonicky, emailem, osobně - Veliny, Holice   Tel. +420 604 408 907   |  ebachovky@gmail.com 

Skype hovor

  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now