ESENCE NA STRACH
ASPEN - TOPOL OSIKA
Neodůvodněné a nevysvětlitelné strachy a obavy. Pro lidi, kteří jsou všeobecně nervózní a úzkostliví, propadají náhlým bezdůvodným strachům a obavám, mají bujnou fantazii, kterou doprovází např. strach z duchů, z nadpřirozených sil, také mají strach ze tmy, v noci mají často špatné sny, probouzejí se a pak se znovu bojí usnout. Typické pro děti, které se v noci bojí, vyžadují rozsvícené světlo, otevřené dveře k rodičům, mluví ze spaní, trpí náměsíčností apod.
CHERRY PLUM - SLÍVA TŘEŠŇOVÁ
Silné negativní emoce jako výbuchy zuřivosti, nepříčetnost, hysterie a návaly pláče, náhlá agresivita, kdy člověk jedná pod nekontrolovatelným vlivem emocí. Lidé v esenci Cherry Plum dlouho potlačují své emoce v sobě, pociťují neustálé vnitřní napětí (jako přetlakovaný papiňák) a pak najednou vybouchnou a nedokážou se ovládat.
MIMULUS - KEJKLÍŘKA SKVRNITÁ
Strachy ze známých a konkrétních věcí - např. strach z konkrétních lidí, z nemoci, nehody, ztráty zaměstnání, strach, že si nenajdeme partnera, nebo že nás partner opustí, strach ze zubaře, z lékařského ošetření, strach mluvit na veřejnosti, strach ze zkoušky, strach ze zvířat, z cestování letadlem, ve výtahu a mnoho dalších.
RED CHESTNUT - JÍROVEC ČERVENÝ
Extrémní strach o své blízké. Lidé, kteří potřebují esenci Red Chestnut, neustále sýčkují a "malují čerta na zeď", ve všem vidí hrozbu nějakého neštěstí a potenciální nehodu. Pětiminutové zpoždění partnera si okamžitě vysvětlí tak, že se mu jistě něco hrozného stalo. Svým dětem nedopřejí přirozený pohyb a zábavu, protože mají přílišné obavy, aby se nezranily.
ROCK ROSE
Hluboký strach, pocity paniky a zděšení, otřes způsobený náhlou kritickou situací (úraz, nehoda, přepadení, napadení zvířetem atd.) nebo špatnou zprávou. Esence je taky vhodná na neklidný spánek, noční můry. Je důležitou součástí Rescue Remedy - Krizové esence.
více
Rezervujte si svou konzultaci online

© 2020 by Michaela Sithová  | Institut Bachových esencí  |  místo působení: celá ČR, zahraničí : online, telefonicky, emailem, osobně - Veliny 188, Holice   Tel. +420 604 408 907   |  ebachovky@gmail.com 

  • Facebook
  • Instagram
KONTAKT
Ohodnoťte násNemám to rádNic mocDobřeSkvěleÚžasnéOhodnoťte nás
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now